Największe centrum pojazdów elektrycznych

Telefon: +48 666 989 555

MedMobility – wózki elektryczne najwyższej jakości

MedMobility specjalizuje się w sprzedaży elektrycznych wózków inwalidzkich. W naszej ofercie znajdą Państwo wózki pokojowe, z windą, terenowe, składane lub dla dzieci. Posiadamy skutery trójkołowe lub czterokołowe, jedno lub dwuosobowe, nowe jak i używane. Produkty w naszym asortymencie są najwyższej jakości w jak najniższych cenach. Gwarantujemy długi okres eksploatacji takich wózków oraz bardzo wysoki komfort prowadzenia ich.
Jeśli zdecydujecie się na zakup w MedMobility to nasza wykwalifikowana oraz doświadczona kadra pracownicza pomoże wam w wyborze najlepszego rozwiązania dla was. Jest to możliwe również poprzez ciągłą naszą współpracę z fizjoterapeutami oraz sklepami medycznymi, którzy dostarczają nam bieżących informacji na temat potrzeb naszych klientów. Natomiast jeśli macie problemy już z kupionym wózkiem to posiadamy również serwis w którym jest możliwość naprawy baterii, wymiany akumulatora na nowy lub naprawy gwarancyjnej.
W naszym sklepie znajdziecie Państwo czołowych producentów elektrycznych wózków inwalidzkich, a są nimi Shoprider, TGA Mobility, Pride Mobility, Heartaway.
Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej oraz jeśli macie jakieś pytania o kontakt telefoniczny.